Apie Mus  Paslaugos  Kontaktai

 
 

 

 Pateiktame pavyzdyje aprašyta kaip atliekami SMTP serverio, ir Vartotojo vardo pakeitimai "Outlook Express" programoje.

1. Atidarykite pašto programą "Outlook Express";

2. Pasirinkite meniu punktą Tools/Accounts.

 3. Atsidariusiame lange pasirinkite Jūsų elektroninės pašto dėžutės įrašą, kurį rasite Mail skyriuje, pažymėkite įrašą ir spauskite Properties.

 4. Atsidariusiame lange pasirinkite Servers skyrių.

Pirmiausiai, atkreipkite dėmesį į protokolą (paveikslėlyje pažymėtas apskritimu), kurį naudoja Jūsų pašto valdymo programa, Jeigu lengelyje paraštyta  POP3, tuomet tęskite pakeitimus pagal šiame puslapyje pateiktą instrukciją.

Jei įrašas- IMAP, tuomet išeikite iš šio lango paspausdami Cancel, po to Internet Accounts lange pažymėkite pašto dėžutės įrašą ir spauskite Remove, dabar sukurkite naują pašto dėžutės įrašą pagal instrukciją, kurį nurodyta ČIA. ( laiškai kurie buvo pašalinti su buvusiu įrašu, atsisiųs iš tarnybinės stoties, sukurus naują įrašą)

Outgoing mail (SMTP) lauke pakeiskite buvusį adre į smtp.meganet.lt .

Account name lauke prie prisijungimo vardo darašykite @hypernet.lt , t.y. turi buti įrašytas Jūsų elektroninio pašto adresas.

Atlikus pakeitimus pasirinkite Advanced skyrių.

5. Patikrinkite, kad Advanced skyriuje niekur nebūtu pažymėta varnele. Įsitikinus, kad Outgoing mail (SMTP) ir Incoming mail (POP3) sąsajų numeriai atitiktų pavaizduotus pavyzdyje, spauskite OK. Po to uždarote Internet Accounts langą, paspausdami Close.6. Paspauskite Send/Recv mygtuką, tam, kad patikrinti ar pakeitimas buvo sėkmingas ir paštas veikia gerai.

 

 

 

 

 

 

info@hypernet.lt